MALIBU 2 . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


MALIBU 2MALIBU 2MALIBU 2MALIBU 2
inne projekty
SANTA CRUZ
inne projekty
VERONA
inne projekty
BELLONA szkielet drewniany
inne projekty
MIRANDA
inne projekty
MALAGA
inne projekty
TRYPOLIS 6
inne projekty
RIO
powierzchnia użytkowa: 134.71 m2
Pow. zabudowy: 96 m2
Kubatura: 613.83 m3
Wysokość budynku: 8.91 m
Kąt nachylenia dachu: 43o 40o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):18.2 m x 18.15 m
Cena: 2400 zł

Opis projektu

MALIBU 2 - dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Malowniczy i stylowy dom, będący ziszczeniem marzeń o wyczekanej ostoi rodzinnego ciepła. Na ten projekt składa się wszystko, co potrzebne do życia. Jest ładny i gustowny balkon, przestronny salon, taras. Wejście znajduje się od południa, z niewielkiego wiatrołapu można przejść do kotłowni.

Z wiatrołapu na wprost można wejść do pokoju, natomiast po lewej znajduje się 26 m2 salon połączony z kuchnią i jadalnią (8 m2 ). Z przestronnego salonu wychodzi się na taras, umożliwiający biesiadowanie oraz codzienne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Po powrocie do wnętrza, po środku domu, pomiędzy małą i praktyczną łazienką a kotłownią, znajduje się komunikacja, prowadząca na piętro. Znajdziemy na nim dwa średniej wielkości pokoje oraz większą sypialnię z balkonem. Uwagę przykuwa przestrzenna łazienka z wanną. Malibu 2 to projekt ekskluzywny i w zupełności kompletny, sprosta nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Poza tym znakomicie się prezentuje, mały balkon i bryła domu wyrażają w pełni nowoczesne trendy architektoniczne.


Zobacz projekt Malibu z garażem


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

WYBIERZ INNE BARWY DLA TEGO DOMU Z FARBAMI SEMPRE. POKOLORUJ DOM:


Opis technologii

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian - ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany   wykonane z  pustaków ceramicznych "POROTHERM" - strop gęstożebrowy "POROTHERM" o gr. 23 cm - pokrycie dachówka ceramiczna. - dach wielospadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej w układzie mieszanym. - instalacja grzewcza : kocioł gazowy w kotłowni.

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
G239 wiata garażowa dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym
podobny projekt
MIRAMAS 2
podobny projekt
ONTARIO z płazów drewnianych

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |