MALIBU 2 . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


MALIBU 2MALIBU 2MALIBU 2MALIBU 2
inne projekty
BAZYLEA dom letniskowy
inne projekty
PANAMA
inne projekty
OREGON dom letniskowy
inne projekty
HAWANA dom letniskowy
inne projekty
TORONTO dom letniskowy szkielet drewniany
inne projekty
AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym
inne projekty
LA PAMPA
powierzchnia użytkowa: 134.71 m2
Pow. zabudowy: 96 m2
Kubatura: 613.83 m3
Wysokość budynku: 8.91 m
Kąt nachylenia dachu: 43o 40o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):18.2 m x 18.15 m
Cena: 2400 zł

Opis projektu

MALIBU 2 - dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Malowniczy i stylowy dom, będący ziszczeniem marzeń o wyczekanej ostoi rodzinnego ciepła. Na ten projekt składa się wszystko, co potrzebne do życia. Jest ładny i gustowny balkon, przestronny salon, taras. Wejście znajduje się od południa, z niewielkiego wiatrołapu można przejść do kotłowni.

Z wiatrołapu na wprost można wejść do pokoju, natomiast po lewej znajduje się 26 m2 salon połączony z kuchnią i jadalnią (8 m2 ). Z przestronnego salonu wychodzi się na taras, umożliwiający biesiadowanie oraz codzienne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Po powrocie do wnętrza, po środku domu, pomiędzy małą i praktyczną łazienką a kotłownią, znajduje się komunikacja, prowadząca na piętro. Znajdziemy na nim dwa średniej wielkości pokoje oraz większą sypialnię z balkonem. Uwagę przykuwa przestrzenna łazienka z wanną. Malibu 2 to projekt ekskluzywny i w zupełności kompletny, sprosta nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Poza tym znakomicie się prezentuje, mały balkon i bryła domu wyrażają w pełni nowoczesne trendy architektoniczne.


Zobacz projekt Malibu z garażem


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

WYBIERZ INNE BARWY DLA TEGO DOMU Z FARBAMI SEMPRE. POKOLORUJ DOM:


Opis technologii

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian - ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany   wykonane z  pustaków ceramicznych "POROTHERM" - strop gęstożebrowy "POROTHERM" o gr. 23 cm - pokrycie dachówka ceramiczna. - dach wielospadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej w układzie mieszanym. - instalacja grzewcza : kocioł gazowy w kotłowni.

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
G239 wiata garażowa dwustanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym
podobny projekt
MIRAMAS 2
podobny projekt
ONTARIO z płazów drewnianych

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |