Projekty domów z bali drewnianych


szerok wybór projektów domów
Nowość w naszej ofercie!
Gotowe Projekty domów drewnianych z Bali.
Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem naszej firmy, mamy przyjemność poinformować Państwa, o dodaniu do naszej oferty gotowych projektów, domów a także garaży z bali.
Pragniemy dodać, iż wszystkie nasze dotychczasowe projekty możemy dla Państwa wykonać w technologi tradycyjnej, szkieletu drewnianego i dodatkowo z bali.

W przypadku zainteresowania projektem z bali prosimy o kontakt w celu najefektywniejszej dla Państwa konfiguracji projektu domu.

Domy drewniane, rekonesans


Stały wzrost zainteresowania inwestorów i wykonawców budownictwem z drewna jest faktem. Wejście Polski do Unii Europejskiej znacznie rozpowszechniło budownictwo drewniane w naszym kraju. W innych krajach europejskich budownictwo to cieszy się rosnącym zainteresowaniem i stanowi średnio 25-30% budownictwa jednorodzinnego. Współczesne przemiany gospodarcze, jakie miały miejsce w minionych latach, rozwój handlu, nowe technologie i materiały budowlane, również miały wpływ na rosnącą popularność budownictwa drewnianego.


Domy z bali, projekty domów z drewna, a także domy z płazów,, budzą rosnące zainteresowanie i są coraz częściej wybierane przez klientów.

Domy z bali,


Warto sprecyzować, co to właściwie znaczy? Tą nazwą określa się budynki, których podstawowy budulec stanowią, zgodnie z polską normą, deski od 50 do 100 mm grubości.


Jednak sprawa nie jest taka prosta. Gdyż wiele firm reklamujących domy z bali oferuje nam domy z elementów drewnianych grubości 60, 70 czy 90 milimetrów. Czy są to domy z bali? Dodać należy, że ta sama norma nazywa elementy drewniane w granicach grubości 100 - 175 mm krawędziakami, a powyżej 200 mm grubości belkami. Z czego, więc budujemy domy: z bali, a może domy z krawędziaków, czy właściwie domy z belek?


W Polsce jest kilkadziesiąt firm zajmujących się budową domów z bali, ich liczba ciągle wzrasta. W naszej ofercie domy z bali są nowością, zachęcamy do bliższego przyjrzenia się im.


Bale stanowią konstrukcję budynków, są przegrodami zewnętrznymi, a także ściankami działowymi, często stanowią one konstrukcję stropu czy dachu. Z bali buduje się całoroczne budynki mieszkalne jak i domy letniskowe.


Domy drewniane to świadome połączenie tradycji, elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Ciągle wzrastającym zainteresowaniem cieszą się domy z płazów. Gwoli wyjaśnienia, płaza to rodzaj bala drewnianego grubości. 16, 18, 20 cm, powstałego poprzez rozcięcie na pół pnia drzewa.


Zachęcamy do przejrzenia działu projekty domów z drewna

SANTA CRUZ bale

MONTEVIDEO płazy

G53 bale
więcej aktualności domy więcej aktualności bale

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |