SANTA SUSANA 2 . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


SANTA SUSANA 2SANTA SUSANA 2SANTA SUSANA 2SANTA SUSANA 2
inne projekty
MANAGUA dom letniskowy
inne projekty
HAWANA dom letniskowy
inne projekty
ELDORADO
inne projekty
ORLEAN dom letniskowy z poddaszem
inne projekty
ELDORADO szkielet drewniany
inne projekty
MANILA
inne projekty
VELVA 3
powierzchnia użytkowa: 97.77 m2
Pow. zabudowy: 105.54 m2
Kubatura: 558 m3
Wysokość budynku: 8.28 m
Kąt nachylenia dachu: 43o 33o 30o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):18.04 m x 20.35 m
Cena: 2200 zł

Opis projektu

Santa Susana 2
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem. Ten dom łączy w sobie walory klasycznego domu jednorodzinnego z garażem oraz na wskroś nowocześnie urządzonego i wykończonego budynku. Dzięki temu tworzy przemyślaną i urzekającą estetyką całość. Ilość okien, ich rozmieszczenie zapewnią naturalne doświetlenie domu, jętki dachowe, wykusz z oknem oraz niezwykła dbałość o detale składające się na elewacje i wnętrza świadczą o najwyższej jakości projektu.

We wnętrzu wcielono w życie najnowocześniejsze trendy, dlatego też Santa Susana przedstawia popularne rozwiązanie z półotwartą kuchnią i jadalnią, za ścianą działową, w którą wkomponowany jest kominek znajduje się salon, pokój dzienny. Dzięki temu możemy być stale w centrum życia towarzyskiego. Na tym samym piętrze znajdują się łazienka, garderoba oraz kotłownia. Na wyższym poziomie usytuowane są dwa pokoje, wygodna łazienka oraz sypialnia. Na parterze dwa wyjścia n taras są z pewnością dużym udogodnieniem, pozwalającym na organizowanie imprez w ogrodzie w towarzystwie bliskich lub rodzin.

Zobacz projekt Santa Susana bez garażu.

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


Opis technologii

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian - ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany   wykonane z  pustaków ceramicznych "POROTHERM" - strop gęstożebrowy "POROTHERM" o gr. 23 cm - pokrycie dachówka ceramiczna

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKT



Zobacz podobne projekty


podobny projekt
G95 garaż sześciostanowiskowy
podobny projekt
G219 garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym
podobny projekt
G93 garaż sześciostanowiskowy

projekt pdf





ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |