SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment) . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)
inne projekty
LAS VEGAS
inne projekty
SAO PAULO
inne projekty
OREGON dom letniskowy
inne projekty
CASABLANCA szkielet drewniany
inne projekty
ALEXANDRIA dom jednorodzinny
inne projekty
MALABO dom letniskowy
inne projekty
BAYAMO dom letniskowy
powierzchnia użytkowa: 108.64 m2
Pow. zabudowy: 82.19 m2
Kubatura: 550 m3
Wysokość budynku: 7.97 m
Kąt nachylenia dachu: 43o 30o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):19 m x 13.5 m
Cena: 2400 zł

Opis projektu

Cena za jeden segment! Wszystkie podane informacje dotyczą 1 segmentu.

SPARTA - nieregularne kształty i boczne krągłości sprawiają, że Sparta wychodzi poza standard prostych, kwadratowych konstrukcji.

Od frontu maluje się wykwintny widok na tle którego wyróżnia się niewielki ganek; z tyłu natomiast na uwagę zasługuje szklane trio (drzwi + 2 okna) wprowadzające do wnętrza domu dużą ilość światła. Sercem bliźniaka oraz centrum domowego ogniska są salon, kuchnia i jadalnia, które tętnią życiem każdego popołudnia, gdy gromadzi się w nich cała rodzina. Gdy dzień dobiegnie końca wszyscy domownicy mogą udać się na piętro do swych sypialni, aby zasnąć w poczuciu radości, komfortu i bezpieczeństwa.

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


Opis technologii

Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Strop gęstożebrowy "POROTHERM"o gr. 27 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
IBIZA - BLIŹNIAk (jeden segment)
podobny projekt
RIO GRANDE - BLIŹNIAK (jeden segment)
podobny projekt
PANAMA

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |