SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment) . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)SPARTA - BLIŹNIAK (jeden segment)
inne projekty
ACAPULCO
inne projekty
MARAKESZ
inne projekty
LUBLANA 2 C dom mieszkalny (zabudowa szeregowa)
inne projekty
TORONTO 2 C dom mieszkalny (zabudowa szeregowa)
inne projekty
SAN DIEGO
inne projekty
LUBEKA
inne projekty
VERA CRUZ dom letniskowy
powierzchnia użytkowa: 108.64 m2
Pow. zabudowy: 82.19 m2
Kubatura: 550 m3
Wysokość budynku: 7.97 m
Kąt nachylenia dachu: 43o 30o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):19 m x 13.5 m
Cena: 2400 zł

Opis projektu

Cena za jeden segment! Wszystkie podane informacje dotyczą 1 segmentu.

SPARTA - nieregularne kształty i boczne krągłości sprawiają, że Sparta wychodzi poza standard prostych, kwadratowych konstrukcji.

Od frontu maluje się wykwintny widok na tle którego wyróżnia się niewielki ganek; z tyłu natomiast na uwagę zasługuje szklane trio (drzwi + 2 okna) wprowadzające do wnętrza domu dużą ilość światła. Sercem bliźniaka oraz centrum domowego ogniska są salon, kuchnia i jadalnia, które tętnią życiem każdego popołudnia, gdy gromadzi się w nich cała rodzina. Gdy dzień dobiegnie końca wszyscy domownicy mogą udać się na piętro do swych sypialni, aby zasnąć w poczuciu radości, komfortu i bezpieczeństwa.

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


Opis technologii

Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Strop gęstożebrowy "POROTHERM"o gr. 27 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
IBIZA - BLIŹNIAk (jeden segment)
podobny projekt
RIO GRANDE - BLIŹNIAK (jeden segment)
podobny projekt
PANAMA

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |