TULUZA dom letniskowy . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


TULUZA dom letniskowyTULUZA dom letniskowyTULUZA dom letniskowyTULUZA dom letniskowy
inne projekty
LUANDA szkielet drewniany
inne projekty
BAHIA dom letniskowy
inne projekty
MAREA
inne projekty
TORONTO 2 dom letniskowy (zabudowa szeregowa)
inne projekty
LA PAMPA szkielet drewniany
inne projekty
PORTO
inne projekty
SAVONA
powierzchnia użytkowa: 35.62 m2
Pow. zabudowy: 45.84 m2
Kubatura: 198 m3
Wysokość budynku: 5.28 m
Kąt nachylenia dachu: 38o 25o 20o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):15.25 m x 15.1 m
Cena: 1700 zł

Opis projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złTULUZA - dom letniskowy

To wyjątkowo uroczy domek letniskowy. Dzięki przemyślanym proporcjom, starannie dobranym elementom wykończeniowym i dekoracyjnym domek prezentuje się naprawdę wspaniale. Patrząc na front budynku, warto zwrócić uwagę na efektowne "przedłużenie" komina wykonane z klinkierowanej cegły, identycznej jak podmurówka i stopnie wiodące do środka. Atrakcyjną, a przy tym bardzo funkcjonalną ozdobą domku jest obszerna weranda, wsparta na solidnych drewnianych słupkach i otoczona drewnianymi barierkami. To wymarzone miejsce na leniwe przedpołudnie, poobiednią sjestę czy przyjęcie, na którym można serwować przysmaki prosto z werandowego rusztu. Podziwiając Tuluzę z zewnątrz, jest się niemal pewnym, że jej mury kryją wygodne i przytulne wnętrza. Wystarczy rzut oka na plan, by potwierdzić te przypuszczenia. Jest tu wiatrołap, komunikacja z garderobą, sypialnia, no i oczywiście serce domu, czyli obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, kącikiem jadalnym, kominkiem i częścią wypoczynkową. Przedłużeniem tego pomieszczenia jest opisana wcześniej weranda.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. Orientacyjna ilość pustaków porotherm 30 p+w : 1380 szt.


Opis technologii

Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Istnieje mozliwośc adaptacji obiektu na budynek całoroczny - docieplenie warstwą styropianu gr. 10 cm.

 

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
BAZYLEA dom letniskowy
podobny projekt
HAWANA dom letniskowy
podobny projekt
OREGON dom letniskowy

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |