RIOBAMBA dom letniskowy . wersja podstawowa . odbicie lustrzane


RIOBAMBA dom letniskowyRIOBAMBA dom letniskowyRIOBAMBA dom letniskowyRIOBAMBA dom letniskowy
inne projekty
SAN ANTONIO 2 dom letniskowy
inne projekty
SPLIT
inne projekty
LIDO A dom letniskowy na zgłoszenie do 35 m2
inne projekty
TRYPOLIS 7 szkielet drewniany
inne projekty
LUIZJANA szkielet drewniany dom letniskowy z poddaszem
inne projekty
MIRAMAS
inne projekty
SOFIA
powierzchnia użytkowa: 33 m2
Pow. zabudowy: 42 m2
Kubatura: 185 m3
Wysokość budynku: 5.26 m
Kąt nachylenia dachu: 30o
Min. wymiary działki (szerokość x długość):15.8 m x 13 m
Cena: 1700 zł

Opis projektu


RIOBAMBA- dom letniskowy
Wygodny i efektowny domek, wymarzony na urlop czy letnie weekendowe wypady. Riobamba przyciąga uwagę elegancka prostotą - wszelkie rozwiązania architektoniczne i elementy wykończeniowe zestawiono tu z ogromnym wyczuciem smaku. Bardzo efektownie prezentuje się tylna elewacja - wytworna i gustowna w każdym szczególe - od wysmukłych okien, przeszklonych drzwi, przez lśniącą posadzkę tarasu, po efektownie wyprofilowany murek otaczający go.

Wnętrze domku wyróżnia się ciekawym układem: funkcjonalny i praktyczny pokój dzienny połączono tu z aneksem sypialnym, z kolei w kuchni, która jest samodzielnym pomieszczeniem, zaplanowano kącik jadalny. Całości dopełnia łazienka oraz komunikacja z garderobą.

Zobacz projekt domu letniskowego RIOBAMBA 2 bliźniak

 Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

 

Zapytaj o możliwość adaptacji projektu do wersji całorocznej.


Opis technologii

Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Istnieje mozliwośc adaptacji obiektu na budynek całoroczny - docieplenie warstwą styropianu gr. 10 cm.
 
Źródłem ciepła dla celów c.o. jest ogrzewanie elektryczne. Jako elementy grzejne zastosowano grzejniki konwewktorowe płytowe.
 
Ciepła woda będzie uzyskiwana z przepływowego podgrzewacza wody.
 

ZAMÓW KOSZTORYSZAPYTAJ O PROJEKTZAMÓW PROJEKTZobacz podobne projekty


podobny projekt
BAZYLEA dom letniskowy
podobny projekt
LUBLANA dom letniskowy
podobny projekt
HAWANA dom letniskowy

projekt pdf

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |