Grill, skład na drewno i garaż w jednym.


szeroki wybór projektów domów

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować szeroki wachlarz projektów budynków gospodarczych. W naszej ofercie znajdziecie budynki gospodarcze ze składem na drewno oraz odpady, wydzielonym garażem, wyposażone w pomieszczenia gospodarcze, mające liczne zastosowania, także jako magazyn. Proponujemy 16 różnych rozwiązań dla spełnienia Waszych marzeń.

Ponadto eleganckie budynki z werandami, miejscem na grilla. Wszystkie gotowe projekty budynków gospodarczych składają się z czterech egzemplarzy, a w tym: części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Dzięki nam spełnisz marzenia, nasze projekty to połączenie najnowocześniejszej technologii w zgodzie z naturą.

PRO-ARTE. DLA CIEBIE DLA RODZINY.

PRO ARTE s.c. tel. 32 43 508 29 44-240 Żory ul. Kościuszki 29
więcej aktualności

ZOBACZ TAKŻE

projekty domów projekty stajni projekty domów z bali
 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin  |